Haber

Tekirdağ’da Uyuşturucu Operasyonu: 7 Kişi Gözaltına Alındı

Tekirdağ’da yürütülen uyuşturucu araştırmalarında uyuşturucu madde ele geçirildi ve 7 kişi gözaltına alındı.

Tekirdağ İl Jandarma Komutanlığı unsurlarının Çerkezköy Atatürk Mahallesi’nde gerçekleştirdiği faaliyette, üzeri aranan TA isimli şahsın üzerinde 3.6 gram esrar tespit edildi. Şüpheli olarak ifadesinin ardından serbest bırakıldı.

Marmaraereğlisi Yeniçiftlik Mahallesi’nde yürütülen yol güvenliği ve inceleme çalışmasında, bir araçta bulunan MAA isimli şahsın üzerinde 18 gram esrar tespit edildi ve kişi hakkında soruşturma başlatıldı.

Çorlu Önerler Velimeşe yolu üzerinde yol kenarında park halindeki bir araçta yapılan incelemede, CK isimli şahsın ön koltuğunda uyuşturucu madde teçhizatı ve kokain bulunduğu tespit edildi. Şahıs sorgulanmak üzere gözaltına alındı.

Tekirdağ İl Jandarma Komutanlığı unsurlarının Çerkezköy Kızılpınar Gültepe Mahallesi’nde yaptığı yol incelemesi ve aramada, 2 gram eroin ve 2 gram bonzai ile İ.B. OG isimli şahsın üzerinde bulundu. AD isimli kişiden 3 gram eroin, AD isimli kişiden 2 gram eroin ve 3 gram bonzai olmak üzere toplam 7 gram eroin ve 5 gram bonzai ele geçirildi. Şüpheli kişiler sorgulanmak üzere gözaltına alındı.

Tekirdağ İl Jandarma Komutanlığı unsurlarının Çerkezköy Atatürk Mahallesi’nde gerçekleştirdiği operasyonda BB isimli kişiden 8 gram eroin ele geçirildi. Şahıs sorgulanmak üzere gözaltına alındı. – TEKİRDAĞ

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu