Haber

MHP Aydın Milletvekili Adayı Deniz Depboylu Basınla Görüşmek İsteyince Şok Oldu

Milliyetçi Hareket Partisi Aydın 1. Sıra milletvekili adayı Deniz Depboylu düzenlediği basın toplantısında basın mensuplarıyla görüşmek istediğinde şok oldu. Aydın’da yayın yapan yerel bir internet sitesinin yazarı ile Depboylu arasında geçen diyalog salonda adeta soğuk rüzgar estirirken, her türlü eleştiri ve öneriye açık olduğunu belirten Depboylu, köşe yazarının kalbini kazanmayı başardı.

Aydın’da seçim çalışmaları nedeniyle basın mensuplarıyla kahvaltı yapan MHP Aydın Milletvekili Adayı Deniz Depboylu, toplantıya basın mensuplarıyla görüşerek başlamak istedi. Aydın’daki internet haber sitelerinden birinde köşe yazarı olan Ahmet Gözen’le görüşme sırası kendisine geldiğinde ‘Sizi tanıyorum’ diyen Deniz Dopboylu, ‘Biliyorsanız adımı söyler misiniz? ‘ Depboylu, “Köşede yazdığın sitede fotoğrafını görüyorum, oradan tanıyorum” yanıtını veren Depboylu’ya yıllardır Depboylu’ya ulaşamadığını, köşe yazarı Gözen’in de yazdıklarını kınadı. geçti. Gözen, milletvekili adayı Depboylu’ya “Telefonlara cevap vermiyorsunuz. Yıllardır size ulaşamıyorum” dedi. Köşe yazarının tepkisini ve önerilerini anladığını belirten Depboylu, ortamı yumuşatmasını biliyordu.

Toplantıda gazeteciler, bir dönem Aydın milletvekilliği yapan ve uzun süre partinin farklı kademelerinde görev yapan Depboylu’nun basından uzaklaşmasını eleştirdi. – AYDIN

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu