Ekonomi

‘Bursa 250 Büyük Şirket’ başvuruları için son tarih 9 Haziran

BURSA (İGFA) – Bursa Ticaret ve Sanayi Odası (BTSO) tarafından 1997 yılından bu yana her yıl kamuoyunun bilgisine sunulan “Bursa 250 Büyük Firma Araştırması” başvuruları başladı. Bursa ekonomisi için değerli bir referans niteliğindeki araştırmaya katılmak isteyen firmalar, 9 Haziran Cuma gününe kadar online başvuru yapabilecek.

BTSO, Bursa 250 Büyük Firma Araştırması-2022 hazırlıklarına başladı. 25 yılı aşkın süredir yürütülen ve Bursa ekonomisinin gelişimine ışık tutan Bursa 250 Büyük Firma Araştırması, şirketlerin 2022 performanslarını ortaya koyacak.

Araştırmaya katılımın alt sınırı net üretim satışlarında 120 milyon TL olarak belirlenirken, firmalar kendilerine verilen kurum numarası ve şifre ile www.ilk250.org.tr adresindeki anketi doldurarak başvuruda bulunabiliyor.

Ankette doldurulan verilerin denetlenebilmesi için şirketlerin 2022 yılına ait Kurumlar Vergisi beyannamesi ve tahakkuk fişini veya mali müşavir tarafından onaylanmış kapanış bilançosu ve detaylı gelir tablolarını [email protected] adresine göndermeleri gerekmektedir. PDF olarak.

Araştırma kapsamında toplanan bilgiler sadece araştırma ve analiz amaçlı kullanılırken, şirketlerin açıklanmasını istemediği bilgiler kamuoyu ile paylaşılmamaktadır.

Bursa 250 Büyük Firma Araştırmasına katılmak isteyen firmaların başvuruları 9 Haziran 2023 Cuma günü mesai bitimine kadar devam edecektir.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu