Yaşam

Bill Gates, Bağış Yapmak İçin ‘Tarlayı’ Satacağını Açıkladı

Microsoft’un kurucu ortaklarının ortasında yer alan dünyanın en güçlü insanlarından biri Bill Gates Reddit üzerinden soru cevap etkinliği düzenledi. Bu etkinlikte gündeme ilişkin değerlendirmelerde bulunan Gates, tüm servetini harcadı. vazgeçtiğiniaçıkladı.

Hatta Bill Gates Temmuz 2022’de bir açıklama yapmış ve tüm servetini bağışlayacağını ve dünyanın en güçlü insanları listesinden çıkarılacağını söylemişti. söylemişti . Reddit üzerinden yapılan yeni açıklama, bu nasıl mümkün olabilir bu ortaya çıkarıyor. Bill Gates, sahip olduğu her şeyi eski karısı Melinda Ann French ile birlikte kurdu. Bill ve Melinda Gates vakfaayrılacak.

Bill Gates sadece nakit parasını değil tüm tarım arazilerini üzerine bırakacak

Bill Gates, satın aldığı tarım yerleriyle tanınan bir isim. Hal böyle olunca da Reddit kullanıcıları bu durumu vurguladı. bir kullanıcı bile çelişkili bir yaklaşım olduğunu söyledi. Bill Gates’in cevabı netti. İşadamı da sahibi olduğu tarım arazilerini elden çıkararak vakfın kullanımına açardı. Merak edenler için açıklayalım: Bilindiği kadarıyla Bill Gates’in sahip olduğu tarım arazilerinin büyüklüğü 275.000 dönümün üzerinde.

Para vakfa aktıkça sahip olduğum her şey satılacak.şeklinde bir açıklama yapan Bill Gates, bağışların ne zaman başlayacağını ve nasıl devam edeceğini açıklamadı.

nusaybinajans.xyz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu