Haber

Akşener Anıtkabir Özel Defteri’ne yazdı, sosyal medyada yorumlar uçuştu: Bu yazı saf mı?

YETER Parti lideri Akşener, dün 8 Mart Dünya Kadınlar Günü münasebetiyle kadın ve partililerden oluşan heyet ile Aslanlı Yolu’nda yürüyerek Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ün mozolesine geldi. Akşener’in mozoleye çiçek bırakmasının ardından saygı duruşunda bulunuldu. Saygı duruşu sırasında Akşener’in asker selamı vermesi dikkat çekti.

“TARİHİ BİRLİKTE YAZACAĞIZ”

Misak-ı Milli Kulesi’ne giden Akşener, Anıtkabir Özel Defteri’ni imzaladı. Akşener, “Sevgili Atatürk, medeniyet yolunda Türk milletine en büyük armağanınız olan Cumhuriyetimizin 100. yılında bir kez daha huzurunuzdayız. Bizler eşitlikle bugünlere gelmiş köy kızlarıyız. Cumhuriyetimizin bizlere sunmuş olduğu imkanlar, nice zor şartlar ve imkansızlıklar arasında… Bizler pes etmeyen, yılmayan, emeklerinden asla vazgeçmeyen Türk kadınlarıyız.Cumhuriyetimizin bizim için ne kadar büyük bir şans olduğunun da bilincindeyiz. Türk kadını güçlüyse Türkiye güçlü olur.Bu bilinç ve inançla vatanımıza ve milletimize sahip çıkacağımıza bir kez daha söz veriyoruz.Durmadan çalışacağız, çocuklarımızın geleceği için mücadele edeceğiz, sahip çıkacağız. Cumhuriyetimizin yeni yüzyılında kadınlarla birlikte tarih yazın.” o kelimeleri kullandı.

YORUMLAR HAVADA UÇUŞ

Akşener’in sosyal medyaya yansıyan notu kullanıcıların dikkatinden kaçmadı. YETER Parti liderinin yazısının düzenliliğine dikkat çeken kullanıcılar, konu hakkında onlarca yorum yaptı.

O gönderilerden bazıları:

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu